VIKEN PIOTR SOBUŚ z siedzibą w Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 41, NIP: 5833326107, REGON: 381616912, adres e-mail: biuro@viken.pl, tel. kontaktowy: +48 737 980 749. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)  /  Realizacja: Plutowski.pl

Viken

Oferta główna

Dodatkowe usługi

Gdynia, ul. Starowiejska 41

+48 737 980 749 (biuro)

biuro@viken.pl

Skontaktuj się z nami:

Godziny pracy:

 

Poniedziałek - Piątek | 8:00 - 20:00

 

Sobota | 8:00 - 16:00

 

Niedziela | zamknięte

Wnioski, ekspertyzy, bilanse LZO, pomiary emisji
EMISJA GAZÓW I PYŁÓW

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

 

Porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie

 

Zapraszamy Cię do pierwszej, niezobowiązującej konsultacji z przedstawicielem naszej firmy. To czas, w którym sprawdzisz, czy jesteśmy firmą, która będzie mogła kompleksowo zająć się obsługą Twoich spraw.

 

Wstępna konsultacja trwa do 20 minut, odbywa się telefonicznie i nie zobowiązuje do podjęcia dalszej współpracy.

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Numer telefonu:

Twój e-mail:

Wstępny termin konsultacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu jednorazowego kontaktu pod wskazany numer telefonu, niezbędnego do przeprowadzenia darmowej konsultacji oraz przekazania oferty handlowej.

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Zapytanie wysłane - dziękujemy

Wypełnij proszę wymagane pola

Sprawdź również:

Optymalizacja

kosztów

Prawna obsługa

firmy / postępowania

Obsługa odpadów

oraz BDO

W ramach współpracy z nami możesz liczyć zarówno na wsparcie przy składaniu wniosku o wydanie pozwolenia, jak i analizę zasadności uzyskania czy zmiany pozwolenia. Wykonamy również niezbędne pomiary na terenie zakładu – w tym dokładne oględziny instalacji.

 

 

Wniosek o pozwolenie

 

Na tym etapie pomożemy Tobie dobrać odpowiednie technologie ograniczające emisję zanieczyszczeń. Skompletujemy również niezbędną dokumentację i zgłosimy instalację będącą źródłem emisji.

 

 

Długoletnie doświadczenie

 

Współpracując z nami masz pewność, że Twój zakład jest pod opieką doświadczonych osób z branży. Dzięki temu możemy zagwarantować Tobie obsługę w 100% zgodną z aktualnymi przepisami. Chętnie przeanalizujemy dla Ciebie również wszelkiego rodzaju pozwolenia, zgłoszenia oraz warunki emisyjne i imisyjne. Sprawy prowadzimy do momentu uzyskania decyzji administracyjnej, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

 

 

Pomiary emisji gazów odlotowych i zanieczyszczeń do powietrza

 

Oferujemy także bardzo szeroki, akredytowany zakres pomiarów gazów odlotowych do atmosfery, a także analizę uciążliwości zakładu w zakresie odorów i związków złowonnych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi pomiarowemu z powodzeniem dostarczamy wyniki dla renomowanych polskich i międzynarodowych zakładów produkcyjnych.

 

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie!

Gdynia, ul. Starowiejska 41

+48 737 980 749  (Pn. - Pt. 8-20, Sb. 8-16)

biuro@viken.pl

+48 516 318 550

+48 737 980 749

Ochrona środowiska dla firm